Home
Het bestuur
Wedstrijden
rijhalverhuur
Aanbod aan services
Sponsors
Verenigingen
Aktiviteiten
Contact
Fotoalbum


aantal bezoekers per 28-9-2009

 

 

 

Welkom op de site van Stichting Manege De Raam,

Beheerder van Manege D'n Perdenbak

Provinciale weg 26

5737GH Lieshout

 

  

Wedstrijden in de Manege

 

Op verschillende vrijdag avonden worden er door de Stichting Dressuur wedstrijden georganiseerd voor pony´s en paardenin Manege D'n Perdenbak, Provinciale weg 26, 5737 GH te Lieshout.

 

Het volledige vraagprogramma en startlijst staan hieronder, de uitslag staat na de wedstrijd bij Wedstrijden.

De klasse B, L1, L2, M1 en M2 kunnen in de winter gestart worden, geen klasse Z.

In de zomer kan er wel Z gestart worden, zie hiervoor dan het vraagprogramma.

 

Manege D´n Perdenbak heeft per 1 oktober 2014 een grote renovatie ondergaan. We hebben nu een profesionele zandbodem binnen van Equisport, de afmeting is 25x50 meter, de proeven worden in de winter achter elkaar gereden in volgorde van de startlijst. Bij goed weer buiten losrijden, bij slecht weer in kleine groepjes 15 minuten binnen losrijden en daarna de 2 proeven rijden.

Mocht het binnen losrijden zijn, dan staat dit altijd op de startlijst.

 

In de zomer is het losrijden op het zand, en liggen er 2 ringen op het gras, waar de proeven gereden worden.

 

De definitieve startlijst komt altijd donderdag na 17.00 uur, de dag voor de wedstrijd op de site te staan.

 

Graag inschrijven via mijnknhs.nl of het inschrijfformulier invullen en mailen naar wedstrijdderaam@live.nl

Voor inschrijfformulier, klik hier.

 

Zomer Programma van 1 april 2018 tot 1 oktober 2018.

De Paarden wedstrijden beginnen om 18.00 uur

en de Pony wedstrijden om 17.00 uur.

Bij inschrijving na sluitingsdatum, wordt € 2,-- extra in rekening gebracht.

 

Paarden Outdoor, Klasse BB t/m Z2, 2 proeven.

4 mei 2018, vraagprogramma, klik hier.   startvolgorde  Klasse BB,B, L, M, Z

1 juni 2018, vraagprogramma, klik hier.   startvolgorde  Klasse BB, B, L, M, Z

3 juni 2018, selectie wedstrijd dressuur en 4-tal door LR St. Bernadette, vraagprogramma en inschrijven via mijnknhs.nl

7 juli 2018, vraagprogramma, klik hier. Op zaterdag pony en paarden dressuur. startvolgorde Klasse Z, M, L, B, BB.

 

Pony Outdoor, Klasse BB t/m Z2, 2 proeven.

20 april 2018, vraagprogramma, klik hier.

 

Binnen losrijden en de wedstrijdring ligt op het zand, er is 1 ring, dus starten in volgorde van de startlijst.

 

Definitieve Startlijst Pony Dressuur Lieshout, 20 april 2018
Locatie, Manege D'n Perdenbak, Provinciale weg 26, 5737GH te Lieshout
                 
Voor info, vragen en/of opmerkingen, bel of whatsapp naar Nicole van Schaik 06-27395416
                 
Jury bij C: Rooy, C.J.E.M. Van   AANVANG 17.00 uur.          
                 
Categorie AB, Klasse BB, B, L1 en L2, 1ste proef            
nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging Ver.plaats
1 Rian Koster Dolly -- B A 5 Nijnselse Ponyruiters, PC. De Nijnsel
2 Joost Teunisse Perfect Pino -- B B 5 Bosrakkers, PC. De Nederwetten
3 Saar Hellings Alex -- B B 5 Pioniertjes, PC. De Mariahout
4 Naita van der Velden Trippel -- L1 B 9 Pikeurtjes, PC. De Gemonde
Categorie AB, Klasse BB, B, L1 en L2, 2de proef            
nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging Ver.plaats
1 Rian Koster Dolly -- B A 6 Nijnselse Ponyruiters, PC. De Nijnsel
2 Joost Teunisse Perfect Pino -- B B 6 Bosrakkers, PC. De Nederwetten
3 Saar Hellings Alex -- B B 6 Pioniertjes, PC. De Mariahout
4 Naita van der Velden Trippel -- L1 B 10 Pikeurtjes, PC. De Gemonde
                 
Categorie CDE, Klasse BB en B, 1ste proef            
nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging Ver.plaats
5 Veere Van Lamoen Evy -- B D 5 Valianten (RSV), PC. De Heeswyk Dinther
6 Indy Derks Pikardo Kortehoeve's Arthur B C 5 St. Jozef, PC. Venhorst
7 Fem Scheepens Avoriaz -- B C 5 Nijnselse Ponyruiters, PC. De Nijnsel
8 Minne Pijnenburg Lionel M Le Matsjo B D 5 Jan Van Amstel, PC. Schyndel
Categorie CDE, Klasse BB en B, 2de proef            
nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging Ver.plaats
6 Indy Derks Pikardo Kortehoeve's Arthur B C 6 St. Jozef, PC. Venhorst
7 Fem Scheepens Avoriaz -- B C 6 Nijnselse Ponyruiters, PC. De Nijnsel
8 Minne Pijnenburg Lionel M Le Matsjo B D 6 Jan Van Amstel, PC. Schyndel
Categorie CDE, Klasse BB en B, 1ste proef            
nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging Ver.plaats
9 Eline Beekers Woudtzicht's Levi reitland's lordanos go for gold B E 5 Sonse Heide, PC. De Son en Breugel
10 AFGEMELD              
11 Famke Van de Koevering Cinderellah Idzard B E 5 Rooyse Ruiters En Ponyruiters, PC. Sint-Oedenrode
Categorie CDE, Klasse BB en B, 2de proef            
nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging Ver.plaats
9 Eline Beekers Woudtzicht's Levi reitland's lordanos go for gold B E 6 Sonse Heide, PC. De Son en Breugel
10 AFGEMELD              
11 Famke Van de Koevering Cinderellah Idzard B E 6 Rooyse Ruiters En Ponyruiters, PC. Sint-Oedenrode
                 
Categorie CDE, Klasse L1 en L2, 1ste proef            
nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging Ver.plaats
12 Nadieh Koopman Robby Ricardo L1 D 9 St. Genoveva, PC. Breugel
14 Dylana Van Mierlo Hippo's Eternity's Kimberly Whinny Jackson L1 E 9 Klavertje Vier, PC. Tilburg
15 Anneke Pijnenburg Zeuss du Vi Zodiak L2 E 13 Jan Van Amstel, PC. Schyndel
Categorie CDE, Klasse L1 en L2, 2de proef            
nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging Ver.plaats
12 Nadieh Koopman Robby Ricardo L1 D 10 St. Genoveva, PC. Breugel
14 Dylana Van Mierlo Hippo's Eternity's Kimberly Whinny Jackson L1 E 10 Klavertje Vier, PC. Tilburg
15 Anneke Pijnenburg Zeuss du Vi Zodiak L2 E 14 Jan Van Amstel, PC. Schyndel
                 
Categorie CDE, Klasse M1 en M2, 1ste proef            
nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging Ver.plaats
16 Myrthe Van Happen Eastwood's Starlight Moorland's Crack M2 D 21 Rooyse Ruiters En Ponyruiters, PC. Sint-Oedenrode
Categorie CDE, Klasse M1 en M2, 2de proef            
nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging Ver.plaats
16 Myrthe Van Happen Eastwood's Starlight Moorland's Crack M2 D 22 Rooyse Ruiters En Ponyruiters, PC. Sint-Oedenrode
                 
Starten buiten de prijzen.              
Categorie CDE, Klasse L1 en L2, 1ste proef            
nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging Ver.plaats
17 Sofie Haast Orchid's Enia Priory Prickle He L1 D 9 St. Trudoruiters Stiphout, PC. Helmond
                 
Categorie CDE, Klasse BB en B, 1ste proef            
nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging Ver.plaats
18 Pleun van Schijndel Joly's Carrismo BERHOF'S HIGGLEDY PIGGLEDY B D 5 St. Trudoruiters Stiphout, PC. Helmond
                 
Categorie CDE, Klasse L1 en L2, 2de proef            
nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging Ver.plaats
17 Sofie Haast Orchid's Enia Priory Prickle He L1 D 10 St. Trudoruiters Stiphout, PC. Helmond
                 
Categorie CDE, Klasse BB en B, 2de proef            
nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging Ver.plaats
18 Pleun van Schijndel Joly's Carrismo BERHOF'S HIGGLEDY PIGGLEDY B D 6 St. Trudoruiters Stiphout, PC. Helmond

 

 

 

18 mei 2018, vraagprogramma, klik hier.

15 juni 2018, vraagprogramma, klik hier.

6 en 7 juli 2018, vraagprogramma, klik hier. Pony en BIXIE op vrijdagavond, op zaterdag pony en paarden dressuur. 

 

De eerste winterwedstrijd 3 oktober 2014 was een groot succes in de vernieuwde manege, meer foto's en uitslagen staan bij WEDSTRIJDEN. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Agradi.nl Webshop

 

Meer foto´s staan bij wedstrijden.

 

 

 

*onze sponsors:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                  

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stichting De Raam  | stichtingderaam@live.nl